Atletizmdeki başarı Gemliklileri gururlandırıyor

BURSA (İGFA) – Bir yandan gençlere spor yapma imkanı sağlayan Gemlik Belediyespor, başka yandan da katıldığı karşılaşmalardan kazandığı başarılarla ismini tarihe yazdırıyor.

Gemlik Belediyespor atletizm ekibi, Bursa – Osmangazi’de düzenlenen salon şampiyonasında U14 sportmeni Eyüp Gümüş, 2 bin metre yürüyüş kategorisinde kazandığı 13.28’lik derecesiyle Türkiye ikincisi olarak Gemlik’i temsil etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediyespor Atletizm grubu hocası Burhan Gümüş, sportmenini yaptığı derece için tebrik ederken, daha güzelini yapmak için çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini de kelamlarına ekledi.

Gemlik Belediyespor Lideri Durmuş Uslu, genç sporcuyu tebrik ederken, Gemlik Belediyespor’dan her vakit daha düzgününü beklediklerini belirtti. Gemlik’te çok sayıda yetenekli genç bulunduğunu ve gençlerin spor yapması için Gemlik Belediyespor’un elinden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğini belirtti. Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan’a katkılarından ötürü teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir