Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 17 Ocak ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacak? BBCS 17. bölüm izle!

Ben Bu Cihana Sığmazam, Hoş Adamlar Medya imzalı, birinci kısmı 20 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan aksiyon ve dram çeşidindeki Türk televizyon dizisi. ATV canlı izle! Ben Bu Cihana Sığmazam canlı izle! 17 Ocak 2023 Ben Bu Cihana Sığmazam yeni kısımda neler olacak? BBCS 17. kısım izle!

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Diziyi televizyondan izleyebileceğiniz üzere ATV’nin resmi web sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON KISIMDA NELER OLDU?

Cezayir orta bulmaya çalışıyor

Cezayir, Tatavlalı’nın kan dökmesine karşın Tatavlalı’ya bir teklifle sarfiyat ve onunla sulh sağlamanın yolunu bulmaya çalışır. Cezayir’in etrafı bu teklife sıcak bakmaz. Tatavlalı, Cezayir’den gelen teklifi kendi lehine çevirir ve gizlice Cezayir’in mahremine sızarak onun sırlarını ele geçirmeye çalışır.

Leyla ve Firuze fotoğraf galerisinde karşılaşınca ortam gerilir. Leyla, Firuze’yi Gülendam’ın kuşkuları üzerinden suçlarken Firuze, Leyla’yı hiç beklemediği bir yerden vurur. Firuze, Leyla’nın kuşkularını ailesinden birinin üzerine çeker. Leyla’nın aklına giren bu kuşkuyu Cezayir temizlemeye çalışır.

Jean Luc, Firuze’ye gerçekleri itiraf etmesi için son bir baht verse de daima peşindedir. Firuze, masumiyetini kanıtlamaya çalışır ve tüm tehlikeleri göze alarak Jean Luc’un yaşadığı yere sarfiyat. Cezayir, Firuze’nin yeğeniyle buluşacağını haber alınca çabucak yola koyulur. Çünkü Firuze ve Jean Luc ortasında hesap edilemeyen durumlar her an olabilir.

Tatavlalı, Cezayir’in sırlarını elde edebilecek mi? Leyla, Firuze’nin argümanları karşısında nasıl bir hal alacak? Cezayir, Jean Luc ve Firuze ortasındaki çatışmayı engelleyebilecek mi?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Söz konusu vatansa affetmek bize düşmez”

Cezayir kendisine yapılan ihanetle ilgili sıkıntı bir karar alma etabında ailesiyle vatanı ortasında kalır. Sonunda güç da olsa kararını verir.

Tatavlalı, Cezayir’in sırlarını ele geçirir ve ödül olarak beklediği çağrıyı alarak Cezayir ve sistemini yok etmeyi amaçlayan memleketler arası bir örgütle görüşmeye başlar.

Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Jean Luc’un hayatı can düşman olarak bildiği Firuze’ye emanet edilir. Jean Luc ayıldığında Firuze’ye minnet duymak yerine Firuze’yi geçmişiyle ilgili köşeye sıkıştırmaya çalışır.

Firuze’nin Cezayir’e dair umutları, Cezayir’i Suna ve Leyla ile birlikte aile fotoğrafında görünce yıkılır. Firuze buna karşın ikisinin de Cezayir’den evladı olduğu için Leyla’ya zeytin kolu uzatır.

Cezayir kendisine yapılan büyük ihanetin karşısında nasıl bir karar verecektir? Tatavlalı ve üye olduğu örgüt Cezayir’i çökertmek için ne planlamaktadır? Firuze, Jean Luc’un suçlamalarından nasıl kurtulacaktır? Leyla, Firuze’nin barış davetine ne karşılık verecektir?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU NE?

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu hudut tanımayan hekimlerden Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup tekrar bir aile kuran Cezayir, bir mühlet sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Ancak bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise değişik bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

Oktay Kaynarca (Cezayir)

Ebru Özkan (Leyla)

Pelin Akil (Firuze)

Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

Hakan Karahan (Dumrul)

Erkan Sever (Orhan)

Ragıp Savaş (Atakan)

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

Eren Vurdem (Azamet)

Aslı Sevi (Azade)

Kerem Kupacı (Ethem)

Ziya Kürküt (Bekir)

Pelin Uluksar (Süheyla)

Mina Derman (Suna)

Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

Değer Alp (Canan)

Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

Burcu Binici (Meltem)

Ömer Kurt (Kerim)

Mert Kırlak (George Bagnall)

Ahmet Yıldırım (Cafer)

Tanıl Prosedür (Canberk)

Doruk Öztürk (Şamil)

Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

Melisa Duru Ünal (Mercan)

Aylar Melayeva (Sevim)

Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)

Işıl Yücesoy (Gülendam)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir