Bursa Gürsu’ya ‘bereket’ geldi

BURSA (İGFA) – Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, güne Gürsu ilçesindeki Emirsultan Cami’nde sabah namazını kılarak başladı. Daha sonra ‘Bereket Sofrası’ buluşmaları kapsamında Gürsulu vatandaşlarla ve pazarcı esnafıyla buluşarak görüş alışverişinde bulundu. Programa, Lider Alinur Aktaş’ın yanı sıra Gürsu Belediye Lideri Mustafa Işık, eski Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Ülke olarak sıkıntı ve sorunlu süreçlerden geçtiklerini hatırlatan Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, güçlü devlet ve kararlı bir milletle güç coğrafyada yola devam ettiklerini söyledi. Lokal ve genelde yatırımların sürat kesmeden sürdürüldüğünü anlatan Lider Aktaş, birebir kararlılıkla yola devam edeceklerini belirtti. Ülkenin kıymetleriyle, sorunlarıyla, kederleriyle dertlenen beşerler olduklarını söz eden Lider Aktaş, “Daha fazla hoşluklara vesile olmanın hesabı içerisindeyiz. El birliğiyle birebir kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Bu kutlu kente hizmet etmek sahiden çok değerli. Bu sorumluluğun yüküyle hareket ediyoruz. 3 milyon 200 bin nüfuslu kentimizin tüm gereksinimlerini biliyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Konuşmanın akabinde Lider Aktaş ve beraberindekiler, pazar alanındaki tezgahları tek tek gezerek pazarcı esnafına çorba ikramında bulunarak sohbet etti. Pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da konuşan Lider Aktaş, kendisine iletilen talep ve görüşleri dikkatle dinleyerek not aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir