Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’na yeni sponsor

Galatasaray ile Tunç Holding yeni bir muahedeye imza attı. Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın forma sırt sponsorluğunu içeren iş birliği muahedesinin imza Ttreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilecekti. Merasime Galatasaray İdare Heyeti Üyesi Mehmet Saruhan Cibara, sponsor firma idare heyeti lideri Dinçer Azaphan ve voleybolcular ile teknik takım katıldı.

Sponsorlukların amatör şubeler için olmazsa olmaz olduğunu belirten Mehmet Saruhan Cibara, “Düşündüğümüz sponsorluk yapısı bundan faklıydı. Bizim düşündüğümüz iş birliği şu anda yalnızca bayan basketbol takımıza uyguladığımız biçimde bir ortak idare. Biz yalnızca maddi kaynak sağlasın diye imzaları atmıyoruz. Bir arada kulübün o şubede yetkili, tecrübeli bir heyet oluşturup o biçimde devam etmek istiyoruz. Bundan sonra yeni sisteme döneceğiz en kısa vakitte. Bu birliği münasebetiyle Dinçer beyefendiye teşekkür ederim. Sahiden âlâ bir ekip oluşturduk. Yeni katılan oyuncular da var. Çok başarılı bir başlangıç yaptılar. Bu hafta Hatay deplasmanı var. Hatay’dan galibiyetle döneceklerine inanıyorum” diye konuştu.

Kadın voleybol kadrosundan sonra erkek voleybol kadrosuna sponsor olduklarını söyleyen Dinçer Azaphan, “Hedefimiz 10. sponsorluk. Galatasaray Spor Kulübü’nün futboldan ibaret olmadığını basınla paylaşıyoruz. Dün de maçtaydık. Hoş bir galibiyet aldık. Ne gerekiyorsa kulübümüzün her vakit yanındayız. Daha büyük bir projem var. Bir branşa sponsorluk değil. Onun biraz 4-5 ay müddeti var. Hayalimi gerçekleştiriyorum. Bunun sayısı kıymetli değil. Kulübüme katkıda bulunduysam ne keyifli bana. Kendi çapımda projelerim var. Sponsorluk değil, proje” sözlerini kullandı.

İmza merasiminin akabinde toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir