Gamze Topuz: 18 yaşıma geri dönmek istemem!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Gamze Topuz ile meslektaşı Ümit Kantarcılar, 2014 yılında Kaş’ta aile ortasında düzenlenen sade bir merasimle dünyaevine girmişti. Mart 2015’te kızları Elis Naz’ı kucağına alan ünlü çift, 2016’da olaylı halde boşanmıştı. Topuz, “Kızımız 30 günlükken ayrıldık. Eşim bana boşanma davası açtı” açıklamasını yapmıştı.

Uzun müddettir ekranlardan uzak olan hoş oyuncu, geçtiğimiz aralık ayında Tümer Metin ile birlikteliğinin altıncı yılını kutlamıştı.

“DAHA AKLI BAŞINDA SEVİYORUM SENİ”

Yıl dönümü için eski futbolcu ile birlikte çekilen karelerini Instagram hesabından paylaşan Topuz, gönderisinin altına romantik bir not düşmeyi de ihmal etmemişti.

Bugün altı yıl oldu sevdiğim. Birinci gün üzere lakin. Daha aklı başında, daha sağlam seviyorum seni. Sen nereye bakarsan ben ordayım.

İLGİNÇ AŞK POZU: AYAK SEVME SAATİ

Sosyal medyayı hayli faal kullanan Topuz, Mart 2021’de ise mesken hallerini paylaşmıştı. Oyuncunun, kızı Elis Naz’ın ayağını elleriyle sevdiği sırada; tıpkı hareketi eski ulusal futbolcu da Topuz’a yapmıştı. Oyuncu, Tümer Metin’in ayağını sevdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaşarak, “Ayak sevme saati” notunu yazmıştı.

“HAYATIMIN AŞKI TÜMER’LE TANIŞTIM”

Gamze Topuz, evvelki gün Arnavutköy’deki bir yerde arkadaşları ve sevgilisi Tümer Metin’le doğum gününü kutladı. 39’uncu yaşını kutladığını söyleyen oyuncu, “18 yaşıma geri dönmek istemem. O yaşlarda arantıda oluyorsunuz. Ne yapmak istediğinizi bilmiyorsunuz ve her şey bilinmeyen oluyor” diyerek, gençlik yıllarına dönmek istemediğini lisana getirdi.

Yeni yaşında sıhhat dileyen Topuz, en hoş yaşının 33 olduğunu belirterek, “En hoş doğum günümdü. Hayatımın aşkı Tümer’le tanıştım. En hoş, en unutamadığım yaş günümdü” dedi.

‘EVLİLİK’ KARŞILIĞI DİKKAT ÇEKTİ

Haziran 2020’de Günaydın’dan İlker Gezici’ye konuşan Gamze Topuz, “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?’ sorusuna şu cevabı vermişti:

Her şey yeterli gidiyorken evlenmeye ne gerek var? Evlilikle ilgili hoş deneyim yaşamadım. O da 15 sene evlilik yaşamış. Başlarda toplumun dayattığı şeylerden ötürü ‘Evlenmeliyiz’ diye düşünüyordum lakin artık ‘Mutlaka evlenmeliyim’ demiyorum. Biz bu türlü memnunuz. Tümer beni o sıkıntı süreçten kurtaran, birebir lisanı konuştuğum tek insan. Hayattaki en büyük talihim. Başlarda ön yargılıydım, ‘Futboldan öbür bir şey konuşamayız’ diyordum. Benden daha fazla kitap ve sinema bilgisine sahip. Mentör oldu bana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir