Hayatımın Şansı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayatımın Şansı son bölümde neler oldu? Hayatımın Şansı yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Hayatımın Talihi, NTC Medya imzalı, birinci kısmı 14 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Cemal Şan’ın üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı dram cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Hayatımın Bahtı 5. kısım fragmanı yayınlandı mı? Hayatımın Talihi son kısımda neler oldu? Hayatımın Bahtı yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır?

HAYATIMIN BAHTI NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Hayatımın Bahtı her hafta Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Fox TV’de ekranlara geliyor.

HAYATIMIN BAHTI 5. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hayatımın Bahtı bugünkü 4. kısmın akabinde 5. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Yeni fragman çıktığında bilgi vereceğiz.

HAYATIMIN BAHTI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Turgay’ın gerçekte kim olduğunu kardeşlerinden öğrenmek isteyen Yonca, Tabiat’ın en büyük korkusuna tanıklık eder. Erman’ın tekrar ortaya çıkması Tabiat’ı berbat etkilerken Turgay’ı da bir epey öfkelendirir. Olanlardan sonra Turgay ile yüzleşen Yonca ise ne kadar tehlikeli bir işin içinde olduğunu bir kere daha anlar. Bir yandan Erman’ın ortaya çıkışı öteki yandan Burcu’nun yaptığı yanılgı yüzünden uygunca sıkışan Tabiat, devayı Yonca ile konuşmakta bulur. Yonca ile ilgili büyük bir bilgi öğrenen Rüzgar’ı ise varsayım bile edemeyeceği bir sürpriz beklemektedir…

HAYATIMIN BAHTI SON KISIMDA NELER OLDU?

Yonca, “Şanslı Sayılar” talihlisi olarak parasını alır ve birinci işi kızı Sare ile birlikte olağanüstü bir gün geçirmek olur. Yonca’nın peşinde olan Erman ve Behçet ise onun izini çoktan bulmuştur. Otele dönen Yonca, peşindeki adamları gördüğünde endişe dolu anlar yaşar. Onları atlatmak için adeta vakitle yarışır. Öte yandan, Yonca konusundaki kuşkularında haklı olduğunu anlayan Rüzgar da her yerde onu aramaktadır. Yonca ise yine evsiz ve kaçıyordur.

HAYATIMIN BAHTI OYUNCULARI KİMLER?

Alican Yücesoy : Rüzgar

Şifanur Gül : Yonca

Musa Uzunlar : Turgay

Erkan Avcı : Mazhar

İlker Kızmaz : Alpay

Kemal Uçar : Erman Arsoy

Neslihan Arslan : Merve

Açelya İhtilal Yılhan : Canan

Sermet Yeşil : Behçet Arsoy

Aslı Samat : Filiz

Tuğçe Yolcu : Tabiat Moral

Aslıhan Kapanşahin : Burcu Moral

Sekvan Serinkaya

Hale Soygazi

Hira Su Yıldız : Sare

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir