İstanbul Beylikdüzü’nden 90 haneye 90 ton yakacak yardımı

İSTANBUL (İGFA) – Beylikdüzü Belediyesi, toplumsal dayanak kapsamında ilçe genelinde toplamda 90 haneye 90 ton kömür dağıtımı gerçekleşti.

Beylikdüzü’nde yaşayan herkese eşit ve adil hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Beylikdüzü Belediyesi, havaların soğuması ile birlikte maddi durumu kâfi olmayan vatandaşlara 90 ton fiyatsız kömür dayanağında bulundu. Beylikdüzü Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından toplumsal incelemeleri yapılan 90 aile yakacak takviyesinden faydalandı.

“BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR”

İlçede gerçekleştirilen kömür dağıtımıyla ilgili olarak konuşan Beylikdüzü Belediyesi Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Toplumsal Yardım Hizmetleri Şefi Faruk Serhad Gürsel, “Beylikdüzü Belediyesi olarak her yıl yaptığımız dayanak devam ediyor. Bu kapsamda soğuk kış mevsimininde gelmesiyle birlikte ilçe halkının müdürlüğe yapmış oldukları müracaatlarla birlikte toplumsal incelemesi yapılan toplam90 haneye 90 ton kömür dağıtımını gerçekleştirdik. Kömür yardımıyla ilgili olarak müracaat süreci devam ediyor ve bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşların Gürpınar Mahallesi’ndeki Zübeyde Ana Toplumsal Hayat Merkezi’ndeki Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne ya da belediyenin davet merkezini arayarak müracaat süreçlerini tamamlayabilirler” halinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir