Mansur Yavaş: Kaza riskinin yüksek olduğu 12 bölgemizde daha asansörlü üst geçit yapımına başladık

Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, “Trafik yoğunluğu ve kaza riskinin yüksek olduğu 12 bölgemizi daha belirleyerek asansörlü üst geçit üretim çalışmalarımıza başladık. Önceliğimiz her vakit olduğu üzere halkımızın güvenliği, halkımızın canı” dedi.

Mansur Yavaş, Ankara’nın 12 noktasında daha asansörlü üst geçit üretim çalışmalarına başlandığını duyurdu. Yavaş, hususa ait bir görüntüyü bugün toplumsal medya hesabında, “Trafik yoğunluğu ve kaza riskinin yüksek olduğu 12 bölgemizi daha belirleyerek asansörlü üst geçit üretim çalışmalarımıza başladık. Önceliğimiz her vakit olduğu üzere halkımızın güvenliği, halkımızın canı” iletisiyle paylaştı. 


Yavaş’ın yayınladığı görüntüde ABB Kent Estetiği Daire Lideri Ahmet Turan Söylemez, çalışmalara ait olarak, “Ankara’da trafik yoğunluğu ve kaza risklerinin çok olduğu bölgeleri tespit ederek bu bölgelerde toplam 12 adet buna misal yaya üst süreksiz çalışmamızın inşasına başladık. Yayalarımızın inançlı olarak kent merkezinde seyahatlerini sürdürebilecekleri geçitlerimizi kentimize kavuşturmuş olacağız” diye konuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir