Odunpazarı Modern Müze’de ‘Yas ve Haz’

Odunpazarı Çağdaş Müze (OMM) açılışının 3. yıldönümünü, yerli ve yabancı 38 sanatçıyı bir ortaya getirdiği “Yas ve Haz” başlıklı küme standıyla kutluyor. 7 Eylül’de kapılarını açan stant, 30 Temmuz 2023 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

İnsanın yaşadığı yas ve haz üzere çelişkili halleri odağına alan stant fotoğraftan fotoğrafa, heykelden görüntü ve yerleştirmeye kadar uzanan çeşitli disiplinlerde üretilmiş yapıtlara yer veriyor.

“Yas ve Haz” standında Ali İbrahim Öcal, Alpin Arda Bağcık, Annemarie Busschers, Asger Carlsen, Ayça Telgeren, Begüm Yamanlar, Bill Viola, Bruce Nauman, CANAN, Catherine Opie, Cindy Sherman, Elif Uras, Erdoğan Zümrütoğlu, Erwin Wurm, filip custic, Francesco Albano, Hicham Benohoud, Iiu Susiraja, İ. Cet Doğruel, İnci Eviner, John Coplans, Julian Opie, Lea Colombo, Mamali Shafahi, Mustafa Cet, Onur Mansız, Ömer Uluç, Pınar Yolaçan, Robert Mapplethorpe, Saelia Aparicio, Shadi Ghadirian, Sibel Horada, Theo Triantafyllidis, Universal Everything, Vito Acconci, Willi Dorner, Yüksel Arslan ve Zhang Huan’ın yapıtları görülebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir