Shakira gitti, kavga bitmedi

Eski İspanyol futbolcu Gerard Piqué, yeni bir hayata başlamak için İspanya’dan ABD’nin Florida eyaletine taşınmasıyla gündeme Shakira’nın hayranları hakkında konuştu. Bir İspanyol radyosuna konuşan Pique’ye, “Futbol seyircisi karşısında oynamak mı, Shakira’nın konserlerindeki seyircilerin karşısında olmak mı” sorusu yöneltilince, Pique futbol seyircisi karşısında oynamayı tercih ettiğini zira Shakira’nın hayranlarının “hayatı olmayan insanlar” olduğunu söyledi.

NTV’nin aktardığına nazaran, Shakira ile yaşadığı ayrılıktan sonra toplumsal medyada yöneltilen tenkitlerin başlarda makûs hissettirdiğini söyleyen Pique, “Bunlar o denli bir noktaya geldi ki birtakım şeylerin beni etkilemesine müsaade verseydim kendimi bir uçurumdan atardım” dedi.

Pique kelamlarına şöyle devam etti: “Toplumun ne olduğu beni ziyadesiyle hayal kırıklığına uğrattı. Yani eski sevgilim Latin Amerikalı. Toplumsal medyada hayranlarından neler geldiğini bilemezsin. Binlerce barbarlık Fakat bunların hiçbirini umursamıyorum. Aslında onları tanımadığım için değil. Bu beşerler hayatı olmayan beşerler. Neden umursayayım? Onları gerçek hayatta tanımazsınız. Onlar robot gibiler.”

‘LATİN AMERİKALI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM’

Shakira hayranları daha sonra Pique’nin sözlerine reaksiyon gösterdi. Reaksiyon gösterenler ortasında Shakira da yer aldı.

Şarkıcı, Twitter’da tüm Latin Amerika ülkelerinin bayraklarını sıralayarak, “Latin Amerikalı olmaktan gurur duyuyorum” diye yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir