Spiker Erdoğan Arıkan tecrübelerini paylaştı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Gölcük Belediyesi, gençlerin geleceğine taraf vermek, gelişimlerini yanlışsız tarafta etkilemek gayesiyle etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda aslen Gölcüklü olan TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan ve Moderatör, Gazeteci Yiğit Özcan’ın iştiraki ile gelecekle irtibat başlığında: “Diksiyon, vücut lisanı ve gençler için hayatla iletişim” mevzularıyla, Kazıklı Kervansarayı Kültür Yapısı’nda eğitim paneli düzenlendi.

KİŞİSEL GELİŞİM KONUSUNDA GENÇLERE YOL GÖSTERDİ

Panele Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, AK Parti İlçe Lideri Kemal Yavuz, öğretmenler ve lise öğrencileri katıldı. Ağır iştirakle gerçekleşen panelde ünlü spiker Arıkan, deneyimlerini aktardığı gençlere şahsî gelişimleri konusunda dikkat etmeleri gereken mevzular hakkında bilgiler verdi.

BAŞKAN SEZER İŞTİRAKÇİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Panelde kelam alan Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer ise gençlere yönelik çalışmalara devam edeceklerini söyleyerek iştirakleri için Erdoğan Arıkan, Yiğit Özcan ve katılan tüm öğrencilere teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir