‘Üç Kız Kardeş’te sırlar bir bir ortaya çıkıyor

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi Üç Kız Kardeş’te bu hafta; sırlar bir bir ortaya çıkıyor. Nesrin’in pek çok şeyi unutmasına sebep olan yaşadığı travma yerini yavaş yavaş hatırlamaya bırakır. Nesrin yine hayatı sorgulamaya başlarken, kendisini bu noktaya taşıyan olaylarla tek tek yüzleşir. Derya, meskenini hatta ülkesini bırakıp Hakan’la Kanada’ya gitme hayalleri kurarken Sadık, kızının yurt dışında yaşama niyetini öğrenir. Derya ve Dönüş’ün ortasında yaşanan ezalar ise gittikçe tırmanır. Türkan cephesinde ise büyük gelişmeler yaşanır. Mine, mağduriyetini ve bebeğinin varlığını Somer’le birlikte vakit geçirmek için kullanmaya başlar. Bu durum Somer Türkan cephesinde kuşkuyla karşılanır. Nihat, Mine’yi ve bebeği geri almak için Türkan üzerinden plan yapar.

Nesrin’in yüzleştiği gerçekler hayatında neleri değiştirecek? Derya’nın yurtdışına gideceğini öğrenen Sadık’ın yansısı ne olacak? Türkan, Kiraz bebeğin babasının Somer olduğunu öğrenecek mi? Türkan, Somer ve Mine cephesinde yaşanan tüm bu olaylara Rüçhan’ın reaksiyonu ne olacak?

YENİ KISMIYLA EKRANLARDA

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan Üç Kız Kardeş yeni kısmı ile 27 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir