Ünlü oyuncu aşk sarhoşu oldu: Sarılıp öpüşmekten vedalaşmaya sıra gelmedi

BEN, JENNIFER VE BİR JENNIFER DAHA!

Hatta geçtiğimiz günlerde çıkan bir haberde, aslında ikisi de birbirinden ünlü, dünyanın gözü önündeki eski ve yeni eşin ortasındaki münasebet farklı bir halde manşetlere taşınmıştı. Bahsi geçen isimler tahminen de kestirim ettiğiniz üzere Jennifer Garner, Ben Affleck ve Jennifer Lopez…

“Eski” Jennifer, “Yeni” Jennifer’ın evliliğinin kurtarıcısı mı?

İspanyol Marca gazetesine konuşan ailenin “yakın” tanıdıklarından birine nazaran Ben Affleck ve Jennifer Lopez evliliğinde, eski eş Jennifer Garner’ın rolü büyük. Hatta habere nazaran Jennifer Garner, Jennifer Lopez’in evliliğini ayakta tutmak için en güvendiği isim! ?

Geçen sene evlenen Affleck ve Lopez daima memnunluk pozları veriyorlar lakin…

20 yıl evvel büyük bir aşk yaşayan Jennifer Lopez ve Ben Affleck nişanlanmış lakin büyük aşk evlilikle sonlanmadan bitmişti. Çift geçen yıl sürpriz bir nikah, sonrasında da lisanlara destan bir düğünle yarım kalan aşklarını nihayete erdirdiler. Lakin bu çok konuşulan evlilik daima olarak söylentilerle gündemde kaldı.

MUTLUYUZ DİYORLAR ANCAK…

Zaman vakit basına da yansıyan tatsız imgeler, çiftin milyonların takip ettiği ödül merasimlerinde kırmızı halılarda asılan yüzleri derken ortalarının aslında limoni olduğu lakin durumu yönetim ettiği konuşuldu. “Eski Jennifer” yani Ben Affleck’in eski eşi Jennifer Garner’ın da ismi daima bu haberlere husus olmaya devam etti.

Hangisi gerçek? Fotoğraflarının çekildiğini bilirken verdikleri memnunluk pzoları mı yoksa daima arbede ederken ya da hız asıp otururken yakalandıkları bu pozlar mı?

Ben Affleck’in üç çocuğunun annesi Jennifer Garner, ortalarında geçen her şeye karşın doğal olarak bu bağ yüzünden ünlü aktörle daima bağlantı halinde. Ve eski kocasının yeni eşiyle ilgili sıkıntılara da materyal oluyor haliyle. Garner’ın bu hususla ilgili olarak birkaç ay evvel yaptığı bir açıklama da hayli çarpıcı.

Eski eş Jennifer, Ben Affleck ve karısı Jennifer Lopez’le ilgili haberleri okumadığını, bu haberleri can sıkıcı bulduğu ve hatta bilhassa de Ben Affleck’in yeni evliliğinden sonra değişen görünümüyle ilgili söylenenleri ayıpladığını açıklamıştı. Bu açıklamaların iki Jennifer’ı karşı karşıya getireceği düşünülürken tuhaf bir gelişme oldu.

Son günlerde karşımıza daima Jennifer Lopez’in, kocasının eski eşi Jennifer Garner’la ne kadar da olağanüstü bir münasebeti olduğu yolunda haberler çıkıyor

YENİ JENNIFER UMUDUNU ESKİ JENNIFER’A BAĞLADI

Jennifer Garner ve Jennifer Lopez, Affleck ve Garner’ın üç çocuğu için bir ortaya gelmeye ve büyük ailelerini memnun ve bir ortada tutmak için güç birliği yapmış bir hale büründü. Hatta Jennifer Garner, kendi çocuklarıyla birlikte Jennifer Lopez’in kızını da yanına alarak gezmeye götürmeye başladı. İşte Jennifer Lopez’in evliliğini ayakta tutmak için “güvendiği” usulden bu türlü kelam edilmeye başlandı.

Jennifer Garner daha geçen hafta Jennifer Lopez’in kızı Emme’yi Disneyland’e götürmüştü… 

Çifte yakın kaynaklar, Lopez’in, her ne kadar kıskançlık yaşasa da Jennifer Garner’a yakın kalarak hatta onunla dostluk kurarak Ben Affleck’le yaşadığı problemlerin üstesinden gelmeye çalıştığını düşünüyor. “JLo, Jennifer Garner’ın Ben Affleck üzerindeki tesirini gördü. Ayrılmış olsalar da çocuklar yüzünden onun hayatlarından çıkmayacağaını anladı.

ARADAKİ BAĞ ÇOCUKLAR YÜZÜNDEN KOP(A)MIYOR

Ve Ben’in Jennifer Garner’ın fikirlerine ne kadar kıymet verdiğini biliyor. Bu yüzden de onunla arkadaş olup, evliliğindeki sıkıntıları bu türlü çözmeye çalışıyor” halinde özetlenebilecek durum, üçlünün çocuklarla ilgili olarak daima bir ortaya gelmesi ya da az evvel söylediğimiz üzere eski ve yeni eşlerin başka evliliklerden olan çocuklarla yakın bağlar kurmaya çalışmasından da aşikâr.

Ben Affleck ve Jennifer Garner 2005’te evlendi, 2015’te yollarını ayırdı, 2018’te de resmen boşandı

Mevcut durumda Ben Affleck’in problemli bir evlilik içinde eski ve yeni eşi, çocukları ve daima basında yer alan haberler yüzünden bunalmış ve “sıkışmış” kaldığı, Jennifer Lopez’in ise tıpkı başarılı bir teknik yönetici üzere evliliğindeki problemleri çözebilmek için eski eşi oyun planına dahil ettiğini söylemek mümkün.

2015’te aldatılma söylentileri yüzünden Ben Affleck’le yollarını ayıran, 2018’te de ondan resmen boşanan Jennifer Garner ise bu üçlüdeki en içi rahat ve memnun kişi üzere görünüyor. Üstelik bir yandan evliliği boyunca geri planda bıraktığı mesleğini tekrar ele alan, bir yandan çocuklarını büyüten, tüm bunları yaparken eski eşinin yeni evliliğindeki istikrarları koruyan Jennifer Garner sırılsıklam aşık!

Jennifer Lopez & Ben Affleck yani basının onlara taktığı isimle “Bennifer” çifti evlilik meselelerini çözmeye çalışadursun Jennifer Garner hem mesleğine geri döndü hem de dolu dizgin bir aşk yaşıyor!

HERKESİN KEDERİ BAŞINDAN AŞKIN, JENNIFER GARNER’SA BULUTLARDA UÇUYOR

Garner, 2018’de Ben Affleck’ten boşandıktan sonra gönlünü ünlü teşebbüsçü ve CEO John Miller’a kaptırmıştı. Hem bir ekonomist hem de avukat olan John Miller, ABD’nin en ünlü hamburger zincirlerinden CaliBurger’a da sahip olan CaliGroup’un CEO’luk misyonunu yürütüyor.

Aşıklar kahve çeşitlerini bitirdiler fakat ortalarındaki tatlı sohbet birr türlü bitmek bilmedi

Aşklarını pek göz önünde yaşamayan çift 2018’de büyük bir aşka yelken açtıktan sonra 2020’de, tam da o dehşetli koronavirüs salgının ortasında yollarını ayırdı. Lakin bu ayrılık uzun ömürlü olmadı ve 2021’in bahar aylarında yine bir ortaya geldiler ve o günden beri de birlikteliklerini sürdürüyorlar.

Veda vakti… Lakin çok aşık olunca vedalaşmak zor!

Geçtiğimiz gün birlikte kahve içmeye çıkan, otomobillerinin başında sohbet ettikten sonra öpüşüp koklaşarak vedalaşıp ayrılan çift, istemeseler de peşlerinden ayrılmayan paparazzilere yakalandı. Spor taytı, beyaz üstü ve makyajsız doğal haliyle aşk tipine çıkan Jennifer Garner’ın yüzünde güller açıyordu desek palavra olmaz herhalde…

Ben Affleck ve John Miller’ın, Jennifer Garner’ın meskeninin önündeki bu müsabakası büyük ses getirmişti

AŞKTAN BAŞLARI DÖNDÜ, VEDALAŞMAYI BECEREMEDİLER

Yol kenarında tatlı bir sohbete dalan Jennier Garner ve John Miller, birbirlerinden ayrılmakta zorlandı, dakikalarca sarılıp öpüştü ve ortaya memnunluk dolu bir dizi fotoğraf çıktı. 51 yaşındaki yetenekli aktrisle 45 yaşındaki ünlü iş insanı kırmızı halıda birlikte görünüp ilgilerini bu biçimde resmileştirmedi.

Ancak John Miller, Jennifer Garner’ın başrolünü oynadığı yeni dizisi “The Last Thing He Told Me” için düzenlenen geceye “sızdı”. John Miller’ın, Los Angeles’taki Regency Village Theater’da gerçekleşen prömiyere gizlice geldiği ve gece boyunca sevgilisine takviye olmak için yanında olduğu ortaya çıktı.

BEN AFFLECK FOTOĞRAFLARI VE NİŞAN SÖYLENTİLERİ

John Miller’ın viyolin sanatkarı eski eşi Caroline Campbell’dan Violet isminde bir kızı ve Quest isminde bir oğlu var. Geçtiğimiz aylarda Ben Affleck ve John Miller, Jennifer Garner’ın konutunun önünde karşılaşıp ayak üstü sohbet etmiş, bu sohbet anının fotoğrafları büyük ses getirmişti. Jennifer Garner da tıpkı günlerde bir Instagram yayınında parmağında pırlanta yüzükle görününce John Miller’la nişanlandıkları söylentisi yayılmıştı. Çift bu nişan konusunda şimdi bir açıklama yapmış değil…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir