Akşener Isparta’da: “İşgalciymişiz. Hadi oradan be”

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Isparta Mimar Sinan Mescidi önünde yurttaşlarla bir ortaya geldi.

Akşener’in açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

14 Mayıs akşamı seçimi kazanırsak işgalciymişiz. Haydi oradan be. Bu ülkenin has evlatları nereden işgalci oluyor. Kendinize gelin kendinize. Bir tanesi uygunca karıştırmış, biz iktidara gelirsek, sizin iradeniz bizi seçerse, erkek erkeğe evlilik, daha da gerisi var erkeklerle hayvanların evliliği yasal olacakmış. Bunlar kafayı yemiş kafayı. Ben bütün psikiyatrları bu arkadaşları tedaviye davet ediyorum.

“HARAMA EL UZATTIĞIN AN CENNETTEN KOVULUYORSUN AHMAK”

14 Mayıs’ta kazanırsak biz şampanyayla kutlayacakmışız, onlar kazanırsa pak alınları secdeye varacakmış. Benim yaşımdakiler bilir, Hazreti Adem kıssasını hatırlayanınız var mı? Nedir özelliği? Haramdan uzak durmak, kul hakkından uzak durmak. Harama el uzattığın anda cennetten kovuluyorsun ahmak. Sizler bu gencecik çocukların hakkını yediniz, geleceğini çaldınız. Sizler tarımla uğraşan insanlarımızın emeğini çaldınız. Ben 7 yaşından beri namaz kılan hacı bir bayanım. Ağzıma alkol değmedi, bu bir iftiradır iftira. Yalancının dibisiniz. Bize kalkıp dindarlık taslıyorsunuz.

Bir yüzükle başlattığınız siyasi hayatınız gemiciklerle sürüyor! Amerika’da gökdelenler yaptıysan haramdır kardeşim haram! Biz bunlara bakmayacağız! 14 Mayıs akşamı helal oylarınızla DÜZGÜN Parti birinci parti, Kılıçdaroğlu da 13. cumhurbaşkanımız olacak inşallah.

“SİNAN ATEŞİN KATİLLERİNİ 15 MAYIS SABAHI BULACAĞIZ”

Sinan Ateş’i katledenler nerede? 15 Mayıs sabahı bulacağız hiç merak etme! Bütün bunlarla şuculuk buculuk üzerinden Sinan Ateş’in katlini unutturmak istiyorlar. Kaygılarınızı unutturmak istiyorlar. Enteresan bir durum. Bana Diyarbakır’ın orta yerinde tıpkı adamlar faili meçhul diyorlar, Isparta’ya gelince PKK’lı diyorlar. Ya faili meçhulcüsündür ya PKK’lısındır. Ben ikisi de değilim.

Recep Bey’in sağ elinde Hizbullah var. Bir terör örgütü. Gaffar Okan’ın katillerinin olduğu terör örgütü. Sol elinde PKK var. Kandil var, Apo var. Apo ile akraba olmuş bunlar.

Bu ülkenin bayanları; bu periyotta yaşadıkları acıların hiçbirini bir öteki periyotta yaşamadılar. Sürtük olduk, sırtından sopayı, karnından sıpayı eksik edilmemesi gereken varlıklar olarak tanımlandık, tacize, tecavüze uğradık, öldürüldük, yeniden hatalı biz olduk.

“BEN RECEP BEY’İN İKTİDARINDA EN AĞIR İFTİRALARA UĞRADIM”

Ben Recep Bey’in devranında bir bayanın uğrayabileceği en ağır iftiralara, hakaretlere uğradım. Recep Bey’in iktidarında kocamı aldatmış bayan imasıyla karşılaştım. Vefatla eşdeğerdi benim için. Erdoğan’ın yüzüne de bunu söyledim. Mahkemeye gittim. Beraat ettiler. Sonra biri çıktı kınalı yapıncak dedi, fosforlu Meral dedi. Torunu gayrimeşru dedi. En son biri çıktı dedi ki… Terbiyem müsaade etmiyor. Şayet bunlara dayanıyorsam, hala size hitap ediyorsam; Allah şahit sizin için. Ben bugün meskenime dönsem Recep Bey’in karşısında Türkiye’nin en erdemli bayanı olurum lakin siz acı çekersiniz. Ben sizin için gayret etmeye devam edeceğim. Lakin biz bayanlar Emine Bulutlar, Özge Canlar için bu çabayı bir arada vermeliyiz. Bana güç verin. Bu saygısızlık erkeklerle, iftiracı adamlarla uğraş etmek için bana güç verin. Bayanların oylarını istiyorum. Gençlerin oylarını istiyorum. Bir oy Kemal’e bir oy Meral’e istiyorum.

Herkesle küstüler, Türkiye’yi Suriyeli doldurdular. 2 yıl içinde bütün Suriyeliler gidecek.

İktidar olur olmaz 100 bin öğretmen ataması yapacağız. Köy okullarını yine atacağız. O köy okullarına öğretmen, veteriner, ziraat mühendisi tayin edeceğiz.

Köye yerleşip tarımla meşgul olmak isteyen gençlerin SSK ya da BAĞKUR primlerini 5 yıl boyunca biz ödeyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir