Milas’tan Muğla Büyükşehir’e talip oldu

MUĞLA (İGFA) – Muğla’nın Milas ilçesinde 3 devirdir belediye başkanlığı yapan Muhammet Tokat, mahallî seçimlerde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını açıkladı.

CHP Muğla Vilayet Başkanlığı önünde aday adaylığını açıklayan Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat’a çok sayıda vatandaş dayanak verdi.

Muğlalı kalabalığa seslenen Muhammet Tokat, 35 yıllık deneyimi ve bilgi birikimiyle ‘Muğla için aşkla’ çalışacağını söyledi.

Başkan Tokat, Menteşe ilçesindeki Mehmet Ali Eren Parkı’nda partilileriyle buluşarak aday adaylığını duyurdu. Ailesi ile birlikte kürsüye çıkan Tokat’a partililer, STK temsilcileri, muhtarlar, gaziler ve taraftar kümeleri ağır ilgi gösterdi.

Konuşmasına kendisini tanıtarak ve siyasi geçmişini özetleyerek başlayan Lider Tokat, “2009’da Milas Belediye Başkanlığı seyahatine çıkarken, ilçemin kronik sıkıntılarını kararlılıkla ve yürekle ele almak, çağdaş bir kentin donanımını oluşturmak, içeride yaşayanın keyifli olduğu, dışarıdan bakanın gıpta ettiği tüm potansiyeli ile motivasyonunu yükseltmiş, ulusal ve milletlerarası seviyede tanınırlığını artırmış bir Milas yaratmak için yola çıktım. Kendim için değil, kentim için çalışmak için aday oldum.” dedi.

Muğla için projelerinden bahseden Tokat, “Şimdiye kadar Milas için aşkla çalıştım. Bundan sonra Seydikemer, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Datça, Marmaris, Menteşe, Ula, Yatağan, Kavaklıdere, Milas, Bodrum için aşkla çalışacağım. Bundan sonra Muğla için aşkla çalışacağım. Ben kendimi aziz Muğla halkına, CHP’nin cefakar vefakar üyelerine ve toplumumuzun yeterli niyet, samimiyet ve vicdan hislerine bırakıyorum. Çıktığımız bu yolun hepimize iyi olmasını diliyorum. Muğla için ne yeterliyse o olsun, partimiz için neyse o olsun.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir