Cristiano Ronaldo çılgınlığı! Suudi Arabistan ekibi, 200 milyon euronun karşılığını almaya başladı

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan grubu Al Nassr’a 2.5 yıllığına transfer oldu. Ticari gelirlerle birlikte yıllık 200 Milyon Euro’ya yakın para kazanacak olan Portekizli yıldız, tarihin en değerli imzasını attı.

TAKİPÇİ YAĞDI

Cristiano Ronaldo‘nun transferinden sonra Al Nassr’ın toplumsal medya hesaplarına takipçi yağdı. Al Nassr’ın 860 bin olan Instagram takipçi sayısı 5,8 milyona yükseldi. Suudi takımının hesabı günde yaklaşık 2,5 milyon yeni takipçi kazanıyor. Tıpkı vakitte dünya basınında da manşetlerden inmiyorlar.

TRANSFER RÜZGARI DEVAM EDECEK

Al Nassr, Cristiano Ronaldo transferiyle yetinmek istemiyor. Suudi Arabistan takımının amacında Luka Modrid ve Sergio Ramos da var. İki dünya yıldızının transferi için Cristiano Ronaldo devreye girecek.

MESSI İLE RAKİP OLACAK

Suudi Arabistan grubu Al Nassr’a transfer olan Cristiano Ronaldo, Dünya Kupası’nda rakip olamadığı Arjantinli yıldız Lionel Messi ile özel maçta karşı karşıya gelecek. Messi’nin formasını giydiği Paris Saint Germain, 18 Ocak’ta Al Nassr ve Al Hilal’in futbolcularından oluşan karma ekip ile özel maç yapacak. Bir mahzur olmaması durumunda Ronaldo ve Messi maçta forma giyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir