Bartın’da kadın cinayeti: Eşini bıçaklayarak öldürdü

Bartın’da, Aslan Çelikok (30), bir müddettir başka yaşadığı işe Vasfiye Çelikok’u (38), 5 yaşındaki oğlunun gözü önünde 20 kere bıçaklayarak, öldürdü. 

Olay, saat 02.00 sıralarında Tuna Mahallesi Hendekyanı Caddesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, Aslan Çelikok, gece 3 katlı meskenin en alt katında oğlu ile oturan Vasfiye Çelikok’un yanına gitti. Vasfiye ve Aslan Çelikok konutun salonunda tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Aslan Çelikok, yanında getirdiği ekmek bıçağını eşini bıçakladı.. Olay yerine gelen sıhhat grubu, Vasfiye Çelikok’un hayatını kaybettiğini tespit etti. Olayın akabinde kaçan Aslan Çelikok, Çaydüzü Mahallesi’ndeki ağabeyinin meskeninde saklanırken polis grupları tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Çocuk ise müdafaa altına alındı. 

“Bir hafta evvel biz kurtardık”

Aslan Çelikok’un eşi Vasfiye Çelikok’u daima tehdit ettiğini söyleyen üst komşuları Hatice Kontürk,Gece saatlerinde ben bağırma seslerini duydum, polisi aradım. Vasfiye eşiyle başka yaşıyordu, çalışmıyordu. Adam daima buralara gelip eşini rahatsız ediyordu. Onu bir hafta evvel öldürecekti, o vakit biz kurtardık. Ortalarında daima tartışma oluyordu. Daima polisler geliyordu. Adam çalışmıyordu, eşi de bundan rahatsızdı, lakin adam daima meskene gelip, ‘Ben artık çalışacağım size sarılacağım’ diyordu. Hatta beni ortaya koydu ancak Vasfiye ile konuştuk, ‘Ben onu asla meskene almam benim hayatım tehlikede’ dedi” diye konuştu. (DHA) 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir