Bengü’den eşi Selim Selimoğlu ve kızı Zeynep’le yeni poz

Mutlu birliktelikleri süren Bengü ile Selim Selimoğlu, 2019’da kızları Zeynep’i geçtiğimiz yıl kasım ayında da ikinci çocukları Selim’i kucaklarına almıştı. Şimdilerde ağır sahne programıyla isminden kelam ettiren Bengü, iş dışındaki tüm vaktini kızı ve oğluyla geçiriyor. Yaz boyunca da çocuklarıyla yakından ilgilenen ünlü isim, tatil için İzmir’e gitmişti. Çocuklarıyla deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü müzikçi, bu anları takipçileriyle de paylaşmıştı. Bengü, minik oğluyla sarıldıkları kareye; “Çok aşığız” notunu düştü. Kızı Zeynep’in kardeşine sarıldığı anları da yayınlayan ünlü isim, paylaşımını mavi kalp ve nazar boncuğu emojisi koymuştu.

“ÇOCUKLARIMIN ANNESİYİM”

Zaman vakit toplumsal medya üzerinden aile pozlarını yayınlayan ünlü isimden yeni paylaşım gelmişti. Oğlu Selim yeni doğduğunda çekilen bu fotoğrafını yayınlayan 43 yaşındaki müzikçi, gönderisine “Kimsin?’ diye sorun bana, ‘Çocuklarımın annesiyim’ derim” notunu düşmüştü.

İki çocuk annesi müzikçinin kısa müddette takipçilerinden ağır ilgi gören paylaşımına; Merve Özbey, Safiye Soyman, Burcu Kara, Zeynep Beşerler ve Uğurkan Erez üzere ünlü isimler yorum yapmıştı.

SELİMOĞLU İLE POZ VERDİ

Bengü, yazın son günlerinde ise eşi Selim Selimoğlu ile çektiği bir fotoğrafı paylaşmıştı. Ünlü isim, çocuklarının babası Selim Selimoğlu ile pozuna “Yaza geri dönüş” notunu düşmüştü. Paylaşımına nazar boncuğu eklemeyi ihmal etmeyen Bengü ve eşinin fotoğrafı bir oldukça ilgi görmüştü.

“OKUL ÇIKIŞI SÜRPRİZİ”

Zaman vakit toplumsal medya hesabından yayınladığı karelerle isminden kelam ettiren Bengü, eşi Selimoğlu ve kızı Zeynep ile poz verdi. Selim Selimoğlu ile birlikte kızını okuldan almaya giden ünlü isim, paylaşımına; “Zeynep’e okul çıkışı sürprizi” notunu düştü. Selim Selimoğlu da birebir kareyi “İlk veli toplantısı” notuyla paylaştı.

EŞİYLE NASIL TANIŞTIKLARINI ANLATTI

Öte yandan ünlü isim, birkaç ay evvel Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk olmuştu. Eşiyle nasıl tanıştıklarını anlatan Bengü, daha evvel “Eşim Selim’e DM’den yürüdüm’ kelamlarının latife mahiyetinde olduğunu şu sözlerle aktarmıştı:

Biz Selim’le çok uzun yıllar evvel tıpkı ortamda bir ortaya geldik ve biz bunu ikimiz de sonradan hatırladık. Selim daha evvelce hatırladı. Ben bunun biraz baht olduğunu inanıyorum. Kenan’a vokal yaparken ben, Maçka’da bir yerde sahneye çıkıyorduk. O da ortak arkadaşlarımızla gelmişti. Orda o saniyeyi yaşarsın ancak o denli kalır ya. O denli bir şeydi. Sonrasında da ortak arkadaşımız Eda, hatta nikah şahidimizdi. Eda’nın yanında görünce birinci Selim’i takip ettim. Ve hayatta yapmam bu türlü bir şey, grubumda biliyor beni ‘Bengü Hanım, Selim diye birini takip etmiş’ diyecekler dedim lakin takip ettim zira biliyorum bir şey var, tutamıyorum kendimi. Selim de sabah işe giderken görmüş ve hayran sayfası sanmış. Ben oradan bir cümlelere girip Selim’e “Kusura bakma seni takip ettim fakat inşallah rahatsız olmadın. Eda’ya da söyledim güya seni bir yerden tanıyorum’ üslubu bir bildiri yazdım. O da ‘Bu sohbeti bildiri tekniğiyle değil de telefonla görüşelim istersen’ deyip bana telefon numarasını yazdı. Sonra ben on beş gün hiç bildiri atmadım, utandım zira. Sonra tekrar konuştuk.

“ÖYLE BAKAN ADAM BULMAK ZORLAŞMIŞ ÜZERE HİSSEDİYORDUM”

Ardından Gülşen Yüksel Salt’ın “Peki Bengü, Selim’de birinci bakışta seni ne çekti de tamam dedin?” sorusuna da karşılık veren ünlü isim, “Artık bence o denli bakan bir adam bulmak zorlaşmış üzere hissediyordum. O yüzden de hayatıma kimseyi almıyordum. Selim çok hoş bakıyor, oğlum da o denli bakıyor mesela” cevabını vermişti.

“BANA BİR BABAM BİR DE SELİM O DENLİ SARILIR”

“Sonrasında benim doğum günüm için sözleştiğimizde merhabalaşırken koruyup kollayarak bir sarıldı bana. Ben ‘tamam’ dedim yani. Zira bana bir babam o denli sarılır bir de Selim” diyen Bengü, eşinin çok çağdaş bir adam olduğunu fakat geleneklerine de çok bağlı ve olgun karakterde biri olduğunu tabir etmişti. Bengü münasebetlerinin birinci haftasında da Selim Selimoğlu’nun kendisine sarıldığında içinden onunla evleneceğini söylediğini de belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir